Ektiren Mobil Vinç ve Forklift Kiralama Hizmetleri

Adana Teleskopik Vinç Kiralama

  • AnaSayfa
  • /
  • Adana Teleskopik Vinç Kiralama

Adana Teleskopik Vinç Kiralama

Adana teleskopik vinç kiralama, ağır yüklerin kaldırılmasında ve zemine gömülen araçların ya da makinelerin kurtarılmasında kullanılan vinçlerden olan teleskopik vinçlerden kısaca bahsedelim. Genellikle 10-90 metre uzunluğunda, 360 derece ya da 180 derece dönüş sağlayan hidrolik jib bomu sayesinde hem yatay hem de dikey yönlü hareketi sayesinde uzun mesafelere uzanan bir vinç çeşididir.

Adana Teleskopik Vinç Kiralama

Adana teleskopik vinç kiralama ihtiyacınız için sizlere farklı zaman dilimlerinde hizmet sağlamaktayız. Kiralama zamanını size göre belirleyip ekip desteği de sağlamaktayız. Bu da sizlerin işinize odaklanıp verim almanızı en yüksek seviyeye çıkartmaktayız. Adana vinç kiralama şirketi Ektiren Vinç, endüstriyel alanda vinç kiralama hizmetleri vermektedir.

Sizin memnuniyetiniz ve işiniz  bizim için her zaman değerlidir.

Teleskopik  Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Teleskopik vinçler şekil ve teknik özelliklerine göre çeşitlendirilmiştir. Adana teleskopik vinç kiralama hizmetimiz ile teleskopik vinç çeşitlerini bünyemizde barındırmaktayız.

Şimdi teleskopik vinç çeşitlerini birlikte inceleyelim:

  • Döner halkalı ve döner silindirli teleskopik vinç
  • Tek ve çift üniteli teleskopik vinçler
  • Tek ve çift motorlu teleskopik vinçler

Farklı teleskopik vinç çeşitleri sayesinde farklı sahalarda yer almaktadırlar. Bu da işin daha verimli şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. 

Teleskopik Vinç Kiralama Nasıl Yapılır?

Ağır iş makine sınıfından olan vinçleri satın almaktan ziyade kiralama daha doğru bir tercihtir. Her zaman sık olarak kullanılmaması sebebiyle ihtiyaç anında Adana teleskopik vinç kiralama olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Vinç kiralama yapmadan önce birlikte iş ve iş alanına uygun olan teleskopik vinç türünü belirlemekteyiz. Bu hem sizin hem de bizim işimizi kolaylaştırmaktadır. Ardından kiralama sözleşmesi yapıp çift taraflı olarak imzalamaktayız. Ödeme şartlarında kolaylıklar sağlamaktayız.

İş bittikten sonra makine teslimiyle birlikte tüm işlemler sona ermektedir.  Adana teleskopik vinç kiralama hizmetimiz ile her zaman sizinleyiz.

Teleskopik Vinçlerin Yük Kabiliyeti Nasıldır?

Teleskopik vinçlerin ortalama yük taşıma kabiliyeti 10 ton ile 100 ton arasında değişmektedir. Kullanılacak olan teleskopik vinç çeşidine göre bağlı kapasitesi de değişmektedir.

Her türlü teleskopik vinç ihtiyacınızda Adana teleskopik vinç kiralama olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Hem teleskopik vinç  kiralama hem de operatör desteği sağlayarak sizlerin yanındayız.

Vinç Kiralamaya İhtiyacınız mı var?