Ektiren Mobil Vinç ve Forklift Kiralama Hizmetleri

Gaziantep Vinç Kiralama

Gaziantep Vinç Kiralama

Gaziantep Vinç Kiralama endüstriyel alanda kullanılan kiralık vinç hizmeti veriyoruz. Günümüzde en çok kullanılan iş makinelerinden biri vinçlerdir. Bu yazımızda vinç nedir, çeşitleri nelerdir gibi konuları ele alacağız. Vinç; insan gücünün yetmediği büyük ve ağır malzemelerin, yüklerin taşınmasında kullanılan iş makineleridir. Vinçler sayesinde insanların işleri oldukça kolaylaşmıştır. İnsanın gücünün yetmediği ya da taşıması uzun süre alacak malzemeleri saatler içinde taşıyabilmektedir. Vinçler bu anlamda hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamaktadır. İnsanlar bu yüzden vinç kiralama (kiralık vinç) yoluna gitmektedir. Böylece çok yönlü tasarruf sağlamaktadır. Bu kapsamda; biz de sizin hem tasarruf edip hem de işinizi kolayca halletmeniz için sizlere vinç kiralama (kiralık vinç) hizmeti sunmaktayız. Vinç firmaları arasında Ektiren Vinç olarak yüksek tonaj vinç filomuz ile endüstriyel sektöre hizmet vermekteyiz. Gaziantep Vinç Kiralama

Gaziantep Vinç Kiralama

Gaziantep Vinç Kiralama

Vinç Kiralama Nasıl Yapılır?

Günlük hayatta birçok sektörde farklı vinç çeşitleri kullanılmaktadır. Hatta bazen bir işte birden fazla vinç çeşidi kullanılmaktadır. Böyle durumlarda işverenler vinç kiralama (kiralık vinç) yoluna gitmektedir. Vinç kiralamadan önce ihtiyacınız olan vince karar vermelisiniz. Gerekirse kiralama yapacağınız firmadan da bu konuda yardım alabilirsiniz. Ardından kiralama yapılacak firma tercihi olmalıdır. Burada önemli olan konu firmanın güvenilir olmasıdır.

Firma ile görüşme yapılarak işe uygun olan vinç için kira sözleşmesi yapılmalıdır. Bu sözleşme kısa süreli bir sözleşme olacaktır. Yasal tüm haklarınızı koruyup savunabilmeniz için bu sözleşme önem taşımaktadır. Sözleşmenin bir nüshası sizde bir nüshası firma da kalacaktır. Ardından ödeme şekli görüşülüp buna göre hareket edilmelidir. Adana vinç firması Ektiren Vinç, ağır tonaj vinç filosu ile hizmet vermektedir.

Vinç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Farklı şekillerde vinç kiralama (kiralık vinç) yapılmaktadır. Saatlik, günlük, haftalık gibi periyotlarla istenilen zaman dilimine göre kiralanabilmektedir. Kiralanacak vinç veya vinçlerin uygunluk durumuna göre karar verilmektedir. Bu işi profesyonel ekip arkadaşlarımız sizin için en doğru olan makineyi istediğiniz zaman diliminde işinizin başına getirmektedir. Hiçbir zaman mağduriyet yaşamadan en avantajlı fiyat teklifleriyle işinizi en kısa zamanda bitirmekteyiz. Fiyatlarımız kullanılan vincin çeşidine göre, kira süresi ve kira periyoduna göre değişmektedir. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için fiyat konusunda oldukça uygun tekliflerle size yardımcı olmaktayız.

Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Vinçler genellikle ağır işlerde kullanılan makinelerdir. Sanayi sektörü ise en çok vinç kullanılan alandır. Farklı sektöre göre farklı vinç çeşitleri kullanılır. Bunları beraber inceleyelim:

  • Kule vinç; genellikle inşaat şantiyelerinde ve limanlarda kullanılır. Büyük konteynırların taşınmasında fayda sağlar.
  • Pergel vinç; ismini şeklinden almıştır. 360 derece dönebilme imkanına sahiptir. Açısı istenilen ölçüde ayarlanabilir.
  • Gezgin vinç; özel üretim vinçlerinden olan gezgin vinçler tren rayı gibi ikili raya sahiptir. Genelde elektrik santralleri ve gemi makine dairelerinde kullanılır.
  • Sepetli vinç; en sık karşılaştığımız vinç çeşididir. Ucunda sepet şeklinde bir bölüm vardır. Ulaşılması güç yerlere bu vinç sayesinde ulaşılır. Trafik ışıkları, elektrik direkleri gibi yerlere çıkmak için kullanılır.

Bunlarla birlikte; vinçler genel olarak isimlerini şeklinden almıştır. Şekline bakarak hangi tip vinç olduğunu anlamak pek de zor olmaz.

Vinçlerin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Hayatın her alanında kullanılan vinçleri belli bir kullanım alanına sığdırmak pek doğru olmaz. Ama genellikle inşaat, liman, gökdelen, holding gibi alanlarda kullanılır. Aslında ufak çaplı işlerde bile vinçler kullanılmaktadır. Çünkü hem iş gücünden hem de zamandan büyük tasarruf sağladığı için işler kısa sürede tamamlanmaktadır. Bizler her iş kolunun ihtiyacı olan vinçleri kiralamak için tüm gücümüzle çalışmaktayız. Her geçen gün daha fazla kişiye ulaşarak da uygun fiyata vinç kiralama (kiralık vinç) hizmeti sunmaktayız. Siz de bizimle iletişime geçerek işinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sepetli Vinç Kiralama

Kurulduğu günden itibaren firmamız sektöre her zaman yenilikler getirmiştir. Son olarak Adana sepetli vinç kiralama hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Makaslı platformlar olarak da bilinirler. Kullanım alnı çok yaygın olmasa da büyük ihtiyaçların duyulduğu bir modeldir.

Bunun yanında; Adana sepetli vinç kiralama firmamızın bünyesinde bulunan araçlar yüksek kapasiteye sahiptir. Maksimum yükseklik ve ağır kaldırma kapasitesi ile her zaman tercih edilen bir firmayız. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapıldığı için sorunsuz hizmetler elde edilir.

Sepetli Vinç Özellikleri

Genel kapsamda Adana sepetli vinç kiralama firmamıza ait ürün modellerinin sahip olduğu özellikler, tekerlekli araçlar yardımı ile iş sahasına taşınırlar. Yüksek katlı iş sahaları için uygundur. Sanayi ve liman iş sahalarında sık tercih edilirler. Aracın markasına göre teknik özellikleri ve çalışma süreleri değişebilir. Teknik özellik arttıkça aracın kiralama maliyeti de yükselir.

Hizmet almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Firmanın sahip olduğu araçların bakım periyotları, operatör desteği, kullanılacak iş sahasının vinç modeline uygun olup olmadığıdır. Bu kriterler göz önünde bulundurularak hizmet alınmalıdır. Özellikle aracın iş sahasına uyum sağlaması iş kazalarının engellenmesi için gereklidir. Bu noktada; Adana sepetli vinç kiralama firması olarak müşterilerimize seçimleri konusunda her zaman destek oluyoruz.

Sepetli Vinç Kiralama Fiyatları

Firmamız Adana sepetli vinç kiralama işlem maliyetlerini belirlerken kiralama süresi, operatör desteği, iş sahasını büyüklüğü ve sigorta işlemlerini göz önüne alınır. Kaliteli hizmetleri uygun fiyatlara alabilmek için kurumuz ile görüşebilirsiniz.

Gaziantep Vinç Kiralama

Vinç Kiralamaya İhtiyacınız mı var?