Ektiren Mobil Vinç ve Forklift Kiralama Hizmetleri

Vinç Nedir?

Vinç Nedir?

Vinç nedir? Hiyap vinç nedir? İnsan gücünün yetmediği ve büyük iş sahalarında işten ve zamandan tasarruf etmek amacı ile geliştirilen yükseklik ve ağırlık kaldırma kapasitesi bulunan iş makinelerine vinç denir. Kullanımına çok uzun yıllar öncesinde başlansa da günümüz teknolojisi sayesinde farklı özelliklere sahip yeni araçlar üretilmektedir. Vinç kiralama ve satın alma hizmetleri ile iş makinesinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Vinç kiralama nedir?

Vinç Nedir?

İnşaat, sanayi, hafriyat, nakliyat ve diğer iş sahalarında kullanılır. İş sahasını güvenli hale getirir. Yükleme ve kaldırma işlerinin en kısa zamanda yapılmasını sağlar. Fazla sayıda personel ihtiyacını engellediği için firma giderlerini azaltır. Maliyetli iş makineleri olduğu için vinç kiralama işlemi yapılmaktadır.

Vinç Modelleri

Kule vinç, pergel vinç, sepetli vinç, gezgin vinç ve tek ray vinç olmak üzere toplam 5 farklı vinç model vardır. Vinç  kiralama işlemi öncesinde teknik ekibimiz iş sahasını gezerek hangi model vinç kullanımının daha uygun olduğunu araştırır. Bu sayede iş makinesi ile iş sahasının uyumu sağlanır. İş kazalarının engellenmesi ve iş makinesinden tam performans almak için doğru model ürünün seçilmesi gerekir.

Günümüzde en sık tercih edilen modeller sepetli vinç modelleridir.  Yükleme ve liman gibi alanlarda büyük önem taşır. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz ile müşterilerimizin her zaman kazançlı ve güvenilir hizmetler almasına yardımcı oluyoruz. Vinç kiralama işlemi bilinçli ve araştırılarak alınması gereken bir hizmettir. Sektöre yeni giren ve kar amacı güden firmalardan alınmasını tavsiye etmiyoruz.

Vinç Kiralama Ücretleri

Firmamız vinç kiralama hizmet bedellerini belirlerken bazı hususları dikkate alır. Kiralanan vinç modeli, kiralama süresi, operatör desteği, kiralanan iş makinesinin sayısı, piyasa değerleri ve sigorta hizmeti dikkate alınır. Bu nedenle  fiyat değişiklikleri olabilir. Hizmet bedellerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için birebir görüşmeler daha sağlıklı olacaktır. 

Hizmet aldığınız firma kiralama sözleşmesi imzalamayı kabul etmiyor ise kesinlikle anlaşma sağlamamalısınız. Aksi halde işin tamamlanması vaad edilen süre içerisinde  bitirilemez ve farklı mağduriyetler ortaya çıkabilir. Bu nedenle önceliğiniz her zaman köklü ve kaliteli hizmet sunan kurumlar olmalıdır. Sizlerde vinç kiralama ve satı alma işlemler için bize ulaşabilirsiniz.

Hiyap Vinç Nedir?

Kamyon üzerinde monte edilerek kullanılan vinç modellerine hiyap vinç modeli denir. Vinç kapasitesine göre 10-12 metrelik kamyonların üzerinde kullanılan modelleri vardır. İsveçlerin geliştirdiği bir çeşit iş makinesidir. Uzatma haltları sayesinde iki farklı modele ayrılırlar. Tek kırılmayı ve çift kırılmalı olarak piyasa da yer alırlar.

Hidrolik çalışma sistemleri sayesinde özellikle inşaat alanlarında çok sık tercih edilir. Hiyap vinç modelleri hakkında bilinen en önemli yanlış mobil araç üzerinde olduğu için çok yüksek katlara çıkamayacağıdır. Ancak bu yanlış bir bilgidir. Firmamız sizin iş sahanıza göre uygun vinç modelini sizlere sunar. Sadece kamyon üzerinde değildir. Traktör, tır ve gemi gibi araçların üzerinde de kullanılabilir.

Hiyap Vinç Özellikleri

Hiyap vinç özellikleri markasına göre değişiklik gösterebilir. Aracın kapasitesine göre kaldıracağı ağırlık değişir. Genel olarak 3-110 ton arasında bir ağırlık kaldırma kapasitesine sahiptir. Araç üzerine stabil edildiği için son derece güvenilir bir çalışma prensibine sahiptir. İş kazalarının yaşanma riski düşüktür. Vinç modelinin üzerine sabitlendiği aracın sağlam bir zemin üzerine kurulması gerekir.

Hiyap vinç özellikleri büyük avantajlar sağlar. Bu özellikler hakkında detaylı bilgi almak ve iş makinesinin sizin iş yerinize uygun olup olmadığını anlamak için personelimizden bilgi alabilirsiniz. Zamandan ve iş maliyetlerinden tasarruf etmek için vinç modellerimizi kiralayabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz operatör desteğimiz ile profesyonel çalışma hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Hiyap Vinç Modelleri Nerede Kullanılır?

Hiyap vinç modelleri ulaşımı kolay olan modeller olduğu için çok sık tercih edilirler. En sık kullanıldığı iş sahaları ise, gemi boşaltma ve liman taşımacılığı, araç kaldırma, yol yapım sahaları, yüksek gerilim hattı çalışmaları, fabrika kurma işleri, şantiyeler ve yük boşaltma işleminin yapıldığı tüm alanlardır.

Sıraladığımız iş alanlarında büyük avantajlar sağlayan iş makineleri düzenli olarak kiralanır. Bu alanların dışında birçok iş sahasında araç üstü yani hiyap modelleri görebilirsiniz. Firmamız müşterilerine tüm  vinç modellerini sorunsuz bir şekilde kiralar. İmzaladığımız iş makinesi kiralama sözleşmesi ile verdiğimiz hizmetleri garanti altına alıyoruz. Sizlerde içiniz rahat bir şekilde kiralama hizmeti almak isterseniz bizleri tercih edebilirsiniz.

Vinç Kiralamaya İhtiyacınız mı var?